Wizyta Wicewojewody Małopolskiego Józefa Gawrona

16 maja 2016 r. na zaproszenie posła Wiesława Krajewskiego mieliśmy przyjemność gościć na terenie Powiśla Dąbrowskiego Wicewojewodę Małopolski Józefa Gawrona.

Na spotkanie w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej przybyli przedstawiciele gmin z powiatu dąbrowskiego. Omawiano m.in. realizację w naszym regionie, rządowego programu 500+ oraz  pojawiające się w urzędach opóźnienia przy wypłacie  świadczeń. Przedstawione zostały również wnioski. Nawiązując do głównego temu spotkania, poseł Wiesław Krajewski zachęcał do zakupu towarów, które pochodzą z Polski, gdyż w ten sposób nakręcamy koniunkturę i wspieramy naszą gospodarkę.

Następnie poseł wraz z zaproszonym Wicewojewodą udali się do Biura Poselsko-Senatorskiego na spotkanie z reprezentacją Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w Dąbrowie Tarnowskiej, która przedstawiła m.in. sytuacje zawodową, kwestię związaną z wynagrodzeniem i trudnymi warunkami pracy.

Podczas wizyty Wicewojewoda Józef Gawron wraz z posłem odwiedzili Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej gdzie zaprezentowano gościom plany rozbudowy nowej strażnicy. Na zakończenie wizyty na Powiślu Wojewoda spotkał się ze Strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Radgoszczy, która w ostatniej edycji konkursu na „Najlepszą OSP Województwa Małopolskiego” zajęła II miejsce.

 

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube