Spotkanie opłatkowe

5 stycznia 2015 roku członkowie oraz sympatycy Prawa i Sprawiedliwości z powiatu dąbrowskiego zebrali się w Dworze Czernia w Dąbrowie Tarnowskiej na corocznym spotkaniu opłatkowym. Uroczystość swoją obecnością uświetnili Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski oraz Proboszcz parafii Matki Bożej Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej ksiądz Stanisław Cyran.

Spotkanie zaszczycili również Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej Jacek Sarat oraz Wiceprzewodniczące Rady – Barbara Gawle i Bogusława Serwicka. Obecni byli także Radni Powiatu i Radni Miejscy. Zaproszenie powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości przyjęli podobnie Wójt Gminy Olesno Witold Morawiec oraz – reprezentujący liczną grupę przybyłych przedsiębiorców – Starszy Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Tadeusz Gubernat.

Zebrani, zgodnie z tradycją, łamali się poświęconym przez księdza proboszcza opłatkiem i składali sobie noworoczne życzenia. Z okolicznościowym słowem do uczestników spotkania zwrócili się ksiądz Proboszcz Stanisław Cyran, Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski, zaś dalsze godziny wigilijnego wieczoru Święta Trzech Króli w Dworze Czernia upłynęły na wspólnym kolędowaniu.

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube